وبینار آنلاین حرکات ورزشی مضر و ممنوعه

وبینار آنلاین حرکات ورزشی مضر و ممنوع

 

وبینار آنلاین حرکات ورزشی مضر و ممنوعه :

موسسه پژوهشی ورزشی سرای اندیشه سورین به اطلاع می رساند؛ وبینار آنلاین حرکات ورزشی مضر و ممنوعه با تدریس دکتر فرزانه ساکی (استادیار و عضو هیات علمی گروه آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی دانشگاه بوعلی سینا همدان) در تاریخ ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹  بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 ارائه گواهینامه پایان دوره از دانشگاه بوعلی سینا همدان

شایان ذکر است بعد از اتمام وبینار، گواهینامه معتبر از دانشگاه ملی بوعلی سینا همدان، فیلم کامل  وبینار به همراه فایل های آموزشی (پاورپوینت) به تمامی شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

سرفصل ها:

(۱٫حرکات ممنوعه و جایگزین آن ها در ناحیه گردن ۲٫ حرکات ممنوعه و جایگزین آن ها در ناحیه کمر ۳٫ حرکات ممنوعه و جایگزین آن ها در اندام تحتانی

*هزینه شرکت،ثبت نام، صدور گواهینامه، دریافت فیلم ها و فایل های پاورپوینت آموزشی وبینارها:

۱۰۰ هزار تومان

خواهشمند است پس از ثبت نام، عکس قبض واریزی، نام و نام خانوادگی فارسی، نام و نام خانوادگی لاتین، کدملی و شماره همراه خود را به واتساپ شماره تلفن ۰۹۲۲۶۹۶۸۰۰۲ ارسال نمایید.

جهت مراحل آموزش ورود به کلاس آن لاین وبینارها، ابتدا از طریق منوی اصلی سایت، وارد آیکون کلاس مجازی (آنلاین) و سپس وارد راهنمای ورود به کلاس آن لاین شوید، درصورت هر گونه ابهام با مدیر وبینار تماس حاصل فرمایید.

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تلفن مدیر وبینارها سرکار خانم کوثر رضایی (۰۹۲۲۶۹۶۸۰۰۲) تماس حاصل فرمایند یا از طریق لینک زیر ثبت نام خود را قطعی کنند و به مدیر وبینار اطلاع دهند.

https://sourinco.ir/product/%d8%b3%d9%85%db%8c%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c-%d8%a2%d8%b3%db%8c%d8%a8%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%84/

 

رزومه علمی دکتر فرزانه ساکی (استادیار دانشگاه بوعلی سینا همدان)

.

0